Nosisz okulary korekcyjne i zależy Ci na skutecznej ochronie przed słońcem? Sięgnij po praktyczne nakładki przeciwsłoneczne, dzięki którym nawet w wyjątkowo słoneczne dni będziesz mógł liczyć na doskonałą widoczność. Są one dobrym rozwiązaniem między innymi dla kierowców, wędkarzy i każdego amatora aktywności na świeżym powietrzu. Poznaj ich najważniejsze zalety!

Nakładki polaryzacyjne a wada wzroku

Praktyczne nakładki polaryzacyjne możesz nakładać na okulary korekcyjne – nie musisz obawiać się, że w jakikolwiek sposób obniżą skuteczność szkieł korekcyjnych. Co więcej, w rzeczywistości poprawiają jakość widzenia. Taki efekt został uzyskany dzięki znacznemu zwiększeniu kontrastowości obrazu. Nakładki polaryzacyjne są zatem świetnym wyborem nawet dla osób z większą wadą wzroku.

Polaryzujące 1

Skuteczna ochrona przed promieniami UV

Nakładki polaryzacyjne na okulary bardzo skutecznie blokują szkodliwe promieniowanie UV. Przed wyborem konkretnego modelu zwróć uwagę na zastosowany filtr. Doskonałym rozwiązaniem będą na przykład nakładki polaryzacyjne SunStyle Green M Mirror, które mają specjalny filtr UV400. Produkt z tym oznaczeniem skutecznie chroni przed wszystkimi rodzajami szkodliwego promieniowania UV. Nakładki są zalecane nie tylko latem, ale także zimą. Tak jak dobre okulary przeciwsłoneczne, również one blokują spolaryzowane światło odbijające się od poziomych płaszczyzn. Są szczególnie zalecane kierowcom – dzięki nim można uniknąć oślepienia spowodowanego odbijającym się światłem lub bezpośrednią ekspozycją na słońce.

Polaryzujące 2

Prosty montaż

Nakładki przeciwsłoneczne na okulary są bardzo łatwe w montażu, co stanowi ich dodatkową zaletę. Wystarczy chwila, aby przytwierdzić je w stabilny sposób. Przykładem mogą być uniwersalne nakładki polaryzacyjne SunStyle Blue S Mirror, które zostały wyposażone w specjalny klips mocujący. Błyskawicznie przyczepia się je do okularów – pasują do większości oprawek. Warto podkreślić, że sam klips wykonano z metalu, dlatego jest bardzo wytrzymały.

Polaryzujące 3

Dodatkowe zalety nakładek przeciwsłonecznych

Nowoczesne nakładki polaryzacyjne mają wiele dodatkowych zalet, które przypadną do gustu miłośnikom funkcjonalnych rozwiązań. Warto zwrócić uwagę chociażby na możliwość szybkiego odchylenia ich do góry. Tym samym, jeśli słońce przestanie świecić, wystarczy jeden ruch, aby patrzeć wyłącznie przez okulary korekcyjne – całkowite zdejmowanie nie jest konieczne. Niewątpliwym atutem jest również ich uniwersalność. Godne polecenia są chociażby nakładki polaryzacyjne brązowe SunStyle w rozmiarze S, które bez problemu przytwierdzisz do większości oprawek. W sprzedaży znajdziesz także propozycje w rozmiarach M i L, dzięki czemu możesz idealnie dopasować je do wielkości szkieł w okularach korekcyjnych.

Polaryzujące 4

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. Znajdziesz u nas wysokiej jakości nakładki przeciwsłoneczne na okulary w różnych wielkościach. Przekonaj się, dlaczego cieszą się one coraz większym zainteresowaniem wśród osób noszących okulary korekcyjne.